פרופיל  
חברת הנדסת חשמל ג'מאל ג'אזי בע"מ הינה חברה מהגדולות בארץ בענף החשמל, הנדסת חשמל ג'מאל ג'אזי בע"מ פעילה בענף החשמל זה יותר מ 20 שנה, הוקמה בשנת 1988 ע"י מהנדס חשמל ג'מאל ג'אזי (בוגר הטכניון שנת 1986) והפכה לחברה פרטית בע"מ בשנת 2000.

הקמת החברה ובמשך כל שנות פעילותה הושם דגש מיוחד על השירות והאמינות והאדיבות לשביעות רצונם של לקוחותינו. והשאיפה למצויינות לשמירה על מחיר תחרותי והידע בתחום שנותן מענה ופתרונות מקצועיים, תרמו לצמיחה ומוניטין בקרב מאות לקוחותינו.

החברה מתמחה בייצור לוחות חשמל, הקמת מערכות חשמל מתחומי התעשייה, מבנה ציבור, אנרגייה סולרית וכו', ניהול תכנון וביצוע פרויקטי תשתיות ותאורה, סיטונאות חומרי חשמל.
למרות גודל החברה והמגוון הרחב שמתעסקת בו, נותן דגש על יחס אישי תוך הקפדה מלאה על שירות מהיר, אמין ותקני לכל לקוח.


תחומי עיסוק
 • חומרי חשמל
  מחלקת חומרי חשמל בחברת הנדסת חשמל גמאל גאזי בע"מ עוסקת בשיווק מוצרים מיבוא ומייצור מקומי.
  חברת הנדסת חשמל גמאל גאזי בע"מ ביססה מוניטין גבוה בשוק החשמל למוצריה האיכותיים, לשירות הטוב ולגמישות במציאת פתרונות ללקוחות. לכן איכות, גמישות, פיתרונות לפי דרישת הלקוח ואחרון אך לא פחות חשוב מחירים תחרותיים - חרותים על דגל החברה.
  אנו משווקים את מוצרינו בסיטונאות ובקימעונאות, כמו כן ניתן לקבל במקום יעוץ מקצועי ע"י בעלי מקצוע בתחומי חשמל ותאורה.
  המצוינות לשמירה על מחיר תחרותי תרמו לצמיחה ומוניטין בקרב מאות לקוחותינו,בסיטונאות של חומרי חשמל, למפעלים, מוסדות ,קבלנים ,חשמלאים ולקוחות פרטיים.והמוצרים שאנו משווקים הם בעלי תו תקן ואיכות מבוקרת.


 • פרוייקטים והקמת מתקני חשמל
  הנדסת חשמל ג'מאל ג'אזי בע"מ מובילה בביצוע פרויקטים גדולים ומורכבים בחשמל לפי חתך הענפים : -
  • מתקני חשמל לתעשייה
  • מתקני חשמל מתח גבוה/נמוך
  • תכנון וביצוע התקנות של מע' UPS אלפסק וגנראטורים
  • התקנות והרכבות בתחום אנרגיה סולרית
  • תשתיות ותאורה
  בצוותי השטח של הנדסת חשמל ג'מאל ג'אזי בע"מ מועסקים חשמלאים מוסמכים, הנדסאי חשמל ועובדים מומחים, בעלי נסיון רב בביצוע עבודות מורכבות, ומנהלי הפרוייקטים בחברת הנדסת חשמל ג'מאל ג'אזי בע"מ נותנים ללקוחות מענה מקצועי ואדיב.
  נתונים אלה מאפשרים לנו לבצע מספר רב של פרויקטים במקביל ומבטיחים מענה מידי לצרכי הלקוח ועמידה בלוחות הזמנים. ואכן רבים מלקוחותנו ממשיכים לעבוד איתנו גם לצורך ביצוע אחזקה שוטפת לאחר סיום הפרויקט.
  להנדסת חשמל ג'מאל ג'אזי בע"מ ניסיון ויכולת לבצע פרויקטים בחו"ל . עד כה ביצעה החברה מספר רב של פרויקטים גאונים בחו"ל.


 • מפעל לוחות
  מפעל ייצור לוחות חשמל של חברת הנדסת חשמל ג'מאל ג'אזי בע"מ הינו מפעל העוסק בתכנון, בנייה והתקנה של לוחות חשמל ראשיים, לוחות חלוקה, לוחות פיקוד ובקרה...
  המפעל בנוי לתת מענה מושלם הכולל אפיון צרכים, תכנון, הרכבה ובנייה של לוחות חשמל והתקנתם בשטח אצל הלקוח, כל זאת בעזרת עובדי המפעל הכוללים: מהנדסים, מתכננים, שרטטים וחווטים ומרכיבי לוחות.
  לחברת הנדסת חשמל ג'מאל ג'אזי בע"מ יכולת מוכחת בתכנון בנייה והתקנת לוחות חשמל בפרוייקטים גדולים וניסיון בבניית לוחות עד A3200.
  את לוחות החברה ניתן לזהות במפעלי התעשייה, חברות תקשורת, מוסדות אזרחיים, קניונים, בתי חולים וכו'..
  החברה מוסמכת לייצור לוחות חשמל על פי תת"' 220, כמו כן החברה מוסמכת לייצור לוחות Type Tested
  והיא פועלת בכפוף לתקן ISO 9001:2000
  שיטות העבודה המתקדמות של החברה שמות דגש בנוסף לרמה האיכותית והמקצועית גם על יופי ואסטטיקה של הלוח. החברה אימצה לעצמה סטנדרטים בייצור לוחות המייחדים אותה על פני יצרנים אחרים בענף.
  יכולתה של הנדסת חשמל ג'מאל ג'אזי בע"מ מקדמות את רוב יצרני לוחות החשמל בארץ ומאפשרת לה להעניק מענה כולל, זמין, הולם ואיכותי לביצוע הפרויקטים עבור הלקוח.
  גם כן החברה מעמידה לרשות לקוחותיה צוותי אחזקה ושירות ללוחות חשמל גם בשטח.


ג'מאל ג'אזי

מנכ"ל